Zapowiedzi-2022-LEGO-Avatar
Zapowiedzi Brewa  

Zapowiedzi LEGO® 2022: Avatar

Nową serią zapowiadaną na rok 2022 przez LEGO® będą zestawy oparte na filmach Avatar oraz Avatar 2 Jamesa Camerona. Zgodnie z wywiadem udzielonym przez jednego z wysoko postawionych pracowników firmy, możemy spodziewać się całego wachlarza różnorodnych setów.

Zakładam, że nowa seria to osławiony COCONUT, o którym mówi się od początku roku. W serii Avatar mamy jak na razie zapowiedziane następujące, już oficjalnie ujawnione zestawy, choć możliwe, że to jeszcze nie wszystko. Wszystkie zestawy będą dostępne w sprzedaży od 1 października 2022 roku:

  • BrickHeadz 40554 Jake Sully i jego Avatar246 klocków za 89,99 zł. Nie powiem, że ta niezapowiedziana wcześniej nowość jakoś szczególnie mi się podoba, ale w sumie można się było jej spodziewać.
  • 75574 Toruk Makto i Drzewo Dusz – 1212 części za 729,99 zł – mamy już zdjęcia, na których widać bardzo fajnie oddane drzewo oraz sporo nowych odlewów, w tym długie nogi figurek. Wygląda na to, że Duńczycy jednak nie ustrzegli się przecieków przed LEGO CONEM. Set jest obecnie w przedsprzedaży na LEGO.pl, co sugeruje szeroką dystrybucję.

REKLAMA:

4 thoughts on “Zapowiedzi LEGO® 2022: Avatar

  1. […] Avatar (nowa seria, potwierdzona 23.03.2022, oparta na filmach Jamesa Camerona) […]

  2. […] że wszystkie) zestawów z nowej serii LEGO®, którą na 99% będzie Avatar (szczegóły tutaj). 4 sety to w sam raz na małą […]

  3. […] zostało 5 godzin. Na ten moment Duńczykom udało się uniknąć dużych przecieków, pomijając największy zestaw z serii Avatar. LEGO® próbowało “zatuszować” wyciek, wysyłając prośbę o jego usunięcie do […]

  4. […] powrotu serii Indiana Jones, do tej pory występującej pod nazwą kodową Ananas (przypomnę, że Avatar był […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.