Promocje Brewa 275 wyświetleń

LEGO.pl: nowe gratisy i… powrót Taksówki!

Nadszedł piątek 25.03.2022 i wiemy już, że na LEGO.pl (oraz w sklepach stacjonarnych marki) ruszyła nowa akcja promocyjna… z małą niespodzianką.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, na stronę wskoczyły spodziewane gratisy do zakupów:

 • 40527 Kurczaki wielkanocne – zestaw z granicą zakupową na poziomie 300 zł – ich cena katalogowa to 59,99 zł;
 • 30583 Zając wielkanocny – polybag z granicą zakupową ustaloną na 185 zł. Jego cena katalogowa to 16,99 zł.

Z wyliczeniem cen pomyliłem się odpowiednio o 10 i 5 zł, więc nie ma tragedii. Oba gratisy otrzymamy w dniach 25.03-16.04.2022.

Zaskoczeniem jest jednak to, że na LEGO.pl wylądowała dziś także trzecia akcja:

 • Przy zakupach dowolnego budynku modułowego (przypomnę, że na LEGO.pl w ofercie jest teraz Plac zgromadzeń, Księgarnia, Posterunek Policji oraz Hotel butikowy) otrzymamy Zabytkową taksówkę, która była gratisem w styczniu. Mało kto chce teraz kupować modulary na LEGO.pl, aczkolwiek w przypadku Hotelu butikowego ma to jeszcze jako taki sens, tym bardziej, że poza taksówką wpadną nam oba wyżej opisane gratisy.

Tak czy owak, jeśli planujecie zakupy „pod gratis”, to koniecznie zajrzyjcie do mojego poradnika zakupowego w tym temacie!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

3 thoughts on “LEGO.pl: nowe gratisy i… powrót Taksówki!

 1. Kuba

  Cześć, mógłbyś rozwinąć myśl „Mało kto chce teraz kupować modulary na LEGO.pl”? Chodzi o ceny na lego.pl czy modulary już są passe czy jakiś inny powód? Zaciekawiło mnie to stwierdzenie po prostu

  1. Brewa

   Tak, chodzi o ceny na LEGO.pl. Poxa hotelem butikowym raczej nie opłaca się brać modularów bezpośrednio od LEGO, bo to sety obecne w ograniczonej dystrybucji i znacznie niższej cenie :).

 2. Kuba

  Ok, dzięki za odpowiedź!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.