Zapowiedzi-2022-IDEAS
Zapowiedzi Brewa  

Zapowiedzi LEGO® 2022: IDEAS

Pisząc o zapowiedziach na 2022 rok warto wspomnieć o setach z serii IDEAS, które – akurat w tym przypadku – pojawią się na 99%. Oto szybkie przypomnienie, czego możemy się spodziewać, wraz z pierwszymi danymi:

Zestawy IDEAS na 2022 rok:

W przypadku roku 2022 mamy już mniej-więcej jasność, czego oczekiwać:

  • W teorii na wydanie wciąż czeka jeszcze zaległość z 2021 roku: złożony z ponad 2000 części Globus, ale jakoś ostatnio o nim cicho. Obecnie przewiduje się, że set trafi do sprzedaży w styczniu lub w maju 2022.
  • Sonic mania również powinna pojawić się na początku 2022 roku i dać nam do zabawy około 700 części, przy czym większość z nich złoży się na budowalne postacie z gry.
  • Gwiaździsta noc to klockowa wersja znanego obrazu Vincenta van Gogha, utworzona z 1552 klocków. Jest spora szansa, że to właśnie ją zobaczymy jako pierwszą w 2022.
  • O Motorized lighthouse wiemy tylko tyle, że ma działać i mieć wysokość ok. 47 cm. Chodzą słuchy, że Duńczycy być może zmienią jej skalę (na mini), ale na razie to tylko plotki.
  • Foosball table to zwycięzca jednego z konkursów na platformie i kolejny set planowany na 2022. Dużym plusem jest to, że powinniśmy dostać w nim aż 22 minifigurki, ale kto wie, czy LEGO® nie zmieni ich w budowalnych piłkarzy.
  • The adventure of the USS Cardboard to kolejny projekt konkursowy, który w przyszłym roku (najprawdopodobniej) zobaczymy w formie GwP. W środku dwie minifigurki i masa ciekawych akcesoriów.
  • Kolejnym projektem konkursowym, który również ujrzymy w formie prezentu, powinien być Ray the castaway. Secik ma zawierać 240 elementów, choć tu nie spodziewałbym się żadnych ekskluzywnych nadruków.

Wreszcie, do puli zestawów wydanych w 2022 roku być może dołączą te wybrane w I przeglądzie z 2021 roku: Jazz Quartet i The Office. Na Królewnę śnieżkę bym nie liczył, bo kończy nam się pula miesięcy, a poza tym tak naprawdę nie wiemy, czy zestaw faktycznie zostanie wydany.

REKLAMA:

1 komentarz

  1. […] IDEAS […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.